Mgr. Roman VÁCLAVÍK
32 let / svobodný
/ bez dětí

Advokát

Politická příslušnost:
TOP 09

Zájmy:
Běh
Cyklistika
Cestování
Poznávaní nových věcí
Dobré jídlo
Práce 

Předpoklady a zkušenosti:
Ve Zlíně žiji celý život, a tak vím, co se dá ve Zlíně zlepšit a na čem je třeba pracovat. Chci čerpat ze zkušeností nabraných v rámci mé praxe.

Co chci ve volebním období dokázat, zlepšit?
Chci se zasadit o to, aby byl Zlín příjemným místem k žití pro všechny generace. Aby mladí lidé neodcházeli kvůli nedostatku práce nebo bydlení, ale aby jim Zlín nabídl vše pro založení rodiny a hezký život. Chtěl bych se zaměřit na podporu společenského života ve Zlíně, který v poslední době skomírá a podporu podnikání, které má ve Zlíně, díky jménu Baťa, dlouhou tradici. Je třeba řešit situaci ohledně Sadu Svobody, budovy bývalého soudu a budovy zámku a vytvořit tak centrum města, jaké si jistě Zlín zaslouží.

Proč volit právě mne?
Od nuly jsem vybudoval fungující advokátní kancelář, a to díky tomu, že spokojenost mých klientů je pro mě na prvním místě. A stejně chci přistupovat k obyvatelům města Zlína. Tak jak hájím zájmy svých klientů, tak chci hájit zájmy všech obyvatel našeho města, aby se nám v něm lépe žilo. Z praxe vím, že bez tvrdé práce to nepůjde, a tuto tvrdou práci si chci přenést i na radnici a můžu ji všem obyvatelům nabídnout.